Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast

Teleadresowe

Kontakt

Dom Pomocy Społecznej „Pod Brzozami”
ul. Bohaterów 46/48
03-007 Warszawa

NIP: 524-11-09-149
Regon: 006377131

Sekretariat

Pani Anna Milczarczyk
e-mail: sekretariat@dpspodbrzozami.pl
Telefon kontaktowy: 811-44-85 w. 210
Centrala (22) 811-44-85

 

Dyrektor 

Pani Anna Klejnowska - Kowalczyk
(22) 811-44-85 w. 213
tel/fax: (22) 614-05-71

kom.: 797 318 560
dyrektor@dpspodbrzozami.pl

Zastępca Dyrektora 

Pani Ewa Lisowska
(22) 811-44-85 w. 203
kom.: 786-856-726 
zastepca@dpspodbrzozami.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Pani Barbara Kos
(22) 811-44-85 w. 222
tel/fax: (22) 814-04-67
ksiegowosc@dpspodbrzozami.pl

Dział Opiekuńczo-Terapeutyczny

Pan Jacek Kamiński
(22) 811-44-85 w. 223
opieka@dpspodbrzozami.pl

Gabinet zabiegowy

tel/ fax: (22) 741-72-48

Pielęgniarka/Pielęgniarz: 797 318 535

Starszy inspektor ds. kadr

Pani Aneta Matulka
(22) 811-44-85 w. 220
kadry@dpspodbrzozami.pl

Pracownicy socjalni

Pani Magdalena Sierhej
Pani Justyna Zarecka
(22) 811-44-85 w. 215
socjalni@dpspodbrzozami.pl

dpspodbrzozami.socjalny@gmail.com

Zaopatrzenie

Pani Monika Sakowicz
(22) 811-44-85 w. 211
zaopatrzenie@dpspodbrzozami.pl

Terapia zajęciowa

Pani Stanisława Szlaska
(22) 811-44-85 w. 221
terapia@dpspodbrzozami.pl

Psycholog

Pan Tomasz Kłapyta
psycholog@dpspodbrzozami.pl

Terapia kulturalno-oświatowa

Pan Marek Snycerski
kultura@dpspodbrzozami.pl

Dietetyk

Pani Aneta Powirtowska
(22) 811-44-85 w. 230
dietetyk@dpspodbrzozami.pl

Magazyn

Pan Piotr Staniszewski
(22) 811-44-85 w. 230
magazyn@dpspodbrzozami.pl

 

Zegar

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Imieniny: